Roller i kamienie Gua Sha

Rozwiązanie Twoich problemów ze skórą!

Jakość potwierdzona przez tysiące klientek w Polsce i nie tylko.

Twoje zadowolenie lub zwrot pieniędzy.

Jesteśmy pewni tego co sprzedajemy oraz jakości każdego z naszych produktów. Jeżeli otrzymasz produkt z którego nie jesteś zadowolona, odeślij go nam i wymienimy na inny lub zwrócimy środki.

Premium produkty do pielęgnacji skóry twarzy.

Najwyższa jakość produktów, szlif klasy A+ każdego kamienia i rollera.

Według doniesień, gua sha może pomóc w łagodzeniu wielu dolegliwości zdrowotnych. Lekarze mówią, że gua sha jest dobre na problemy mięśniowo-szkieletowe, szczególnie te poważne, jak napięcie w ramionach, nogach i plecach. Może również pomóc złagodzić napięciowe bóle głowy, migreny, bóle szyi lub obrzęki w ciele. Gua sha może nawet pomóc w niepokoju, zmęczeniu, bezsenności, jeśli jest wykonywana jako dodatek do akupunktury.

Ludzie twierdzą, że wałki do twarzy mają wiele korzyści dla skóry i ogólnego samopoczucia danej osoby. Chociaż nie ma wielu dowodów naukowych na korzyści płynące z używania wałków do twarzy, ograniczone dowody sugerują, że mogą one:

  • poprawić przepływ krwi do twarzy
  • zmniejszać opuchliznę
  • poprawiać nastrój
  • tymczasowo napinać skórę.

Luksusowe Kamienie Gua Sha

Nasze kamienie Gua Sha są wykonane w 100% z naturalnych kamieni w odróżnieniu od niektórych sklepów sprzedających mieszanki plastiku i kamienia.

Topowej klasy roller do masażu twarzy

Nasze rollery są wykorzystywane w gabinetach w całej Polsce do wykonywania zabiegów. Potwierdza to, że ich jakość jak i innych produktów jest nieskazitelna.

Zestawy do masażu twarzy

Jeżeli w pełnie chcesz zadbać o swoją skórę i przestać martwić się zmarszczkami, zamów zestaw – roller + kamień gua sha.